Do zobaczenia „na mieście”, czyli akcja bilbordowa

Szanowni Mieszkańcy,

Mamy świadomość, że chcąc dotrzeć do większej ilości osób z informacją o Stowarzyszeniu Razem dla DG oraz o jego działaniach musimy dbać o komunikację nie tylko w internecie. Mamy już stronę internetową oraz fanpage na Facebooku. Od ośmiu lat działa również oczywiście strona internetowa Katarzyny Zagajskiej.

 

Dziękujemy Wam za aktywność i zaangażowanie w dyskusje, które wokół nich się toczą. Wierzymy, że to zalążek większej społeczności, która powstaje właśnie w Dąbrowie Górniczej.

 

Pamiętamy jednak, że internet to nie wszystko. Dlatego rozpoczęliśmy bilbordową akcję informacyjną. Bilbordy, na których możecie zobaczyć i poznać zarząd naszego Stowarzyszenia: Katarzynę Zagajską, Tomasza Paska, Tadeusza Cubera i Elżbietę Bąk pojawiły się już w Dąbrowie Górniczej.

 

Nasze bilbordy i banery można zobaczyć w kilkunastu lokalizacjach na terenie całego miasta. Chcemy dotrzeć w ten sposób do osób, których jeszcze nie znamy i które nie znają nas. Hasło kampanii brzmi: Poznajmy się i działajmy razem. Razem dla DG.

 

Jest to akcja inicjująca nasze szersze działania, w ramach której chcemy wyjść do mieszkańców i oczywiście nie jest to nasze ostatnie słowo.

Zapraszamy do wspólnego działania.

Wróć