Poznajmy się i działajmy Razem dla DG

Stowarzyszenie powstało w kwietniu 2018 roku. Jest czerwiec, a my właśnie ruszamy ze swoją stroną internetową. Mamy za sobą szereg spotkań z mieszkańcami, warsztaty i burze mózgów, w ramach których wypracowujemy strategię działania.

 

Podeszliśmy do kwestii społecznej działalności zupełnie nieszablonowo. Zamiast – jak to się robi tradycyjnie – przyjść do mieszkańców z gotowym programem działań, my postanowiliśmy wytyczyć sobie jedynie ogólny zakres naszych zainteresować, a o szczegóły zapytać po prostu osoby, dla których i z którymi chcemy działać.

 

Warsztatowa metoda pracy ze spotkania na spotkanie zyskuje coraz więcej zainteresowanych, pojawia się coraz więcej mieszkańców. Dla nas oznacza to, że przyjęty kierunek działań jest właściwy. Co z tego wyniknie? Przekonacie się niebawem ????

Chcesz wiedzieć więcej? O NAS http://razemdladg.pl/o-nas.html

 

 

Zachęcamy Was do dołączenia do naszej społeczności na Facebooku: Razem dla DG – merytorycznie i z energią o Dąbrowie Górniczej (https://web.facebook.com/razemdlaDG/), a także oficjalnym profilu prezes naszego Stowarzyszenia – Katarzyny Zagajskiej (https://web.facebook.com/KZagajska/ )

Do zobaczenia na warsztatach!

Wróć