W II turze wyborów prezydenckich wspieramy Roberta Warwasa

Mieszkańcy pytają nas, na kogo głosować w drugiej turze wyborów prezydenckich w Dąbrowie Górniczej. My odpowiadamy mieszkańcom: oddajcie swój głos na Roberta Warwasa. Dlaczego? Bo czas na zmiany w naszym mieście. Jako Stowarzyszenie Razem dla DG łączymy ludzi działających na rzecz lepszej Dąbrowy Górniczej. Najwyższy czas przewietrzyć to miasto.

Jesteśmy Stowarzyszeniem młodym i w ciągu kilku miesięcy swoim zaangażowaniem zapracowaliśmy na dwa mandaty w Radzie Miejskiej w Dąbrowie Górniczej. To dla nas dowód, że nasze pomysły, energia i zapał do pracy spotkały się z pozytywnym odbiorem mieszkańców. Dziękując za zaufanie i rekordową wyborczą frekwencję, prosimy Was jeszcze raz o głos. Chodzi rzecz jasna o drugą turę wyborów prezydenckich w Dąbrowie Górniczej.

Wesprzyjmy kandydata, który chce poprawić zarządzanie samorządem, ma  - tak jak my - dość miejskich układów towarzysko-rodzinnych i chce Dąbrowy Górniczej "równych prędkości" dla mieszkańców dzielnic centralnych i terenów zielonych.

Robert Warwas tak jak my - jest zdecydowanym zwolennikiem rozwiązania problemu opłaty adiacenckiej. Tak jak my chce rozwiązać kryzys dąbrowskiej służby zdrowia. Tak jak my jest za otwartym dialogiem, transparentnymi zasadami przeprowadzania konkursów na dyrektorów i inne stanowiska. Robert Warwas podobnie jak Stowarzyszenie Razem dla DG dąży do obniżenia cen wody i wywozu śmieci, stawia na wsparcie dla rodzin i budowę co najmniej tysiąca mieszkań w mieście.

W I turze wyborów przeciwko Marcinowi Bazylakowi opowiedziało się aż 66 procent mieszkańców - 33 768 głosujących osób wybrało innego kandydata. Poprawmy ten wynik 4 listopada, tak aby nie było wątpliwości, ze Dąbrowa Górnicza dojrzała do zmian na lepsze.

Więcej na temat naszego wsparcia dla Roberta Warwasa - KLIKNIJ

 

 

 

Wróć